Samorząd Studencki tworzą wszyscy studenci Wyższej Szkoły Administracji Publicznej. Stanowi forum, na którym ścierają się różne poglądy przedstawicieli poszczególnych kierunków oraz powstają nowe pomysły.

Opierając swoją działalność na demokratycznych zasadach życia społecznego kształtuje wśród studentów ideę demokracji i samorządności oraz uczy odpowiedzialności za podejmowane decyzje. Chce być postrzegany jako samorząd aktywny, z pomysłami i zdolny do realizacji skomplikowanych projektów.

 

Działalność adresuje w szczególności do społeczności akademickiej, nie zapominając jednak o mieszkańcach miasta i regionu.

 

Inicjuje, prowadzi i finalizuje szereg przedsięwzięć o charakterze społecznym, naukowym, kulturalnym i rozrywkowym – takich jak juwenalia, otrzęsiny, koncerty, konkursy, konferencje, zbiórki publiczne, etc.

 

Aktywizuje społeczność akademicką do działań, które przynoszą wymierne efekty w środowisku uniwersyteckim, lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym.

 

Jest głosem wszystkich studentów Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Białymstoku podczas rozmów z władzami uczelni, miasta, regionu oraz na arenie ogólnopolskiej, mając swoich przedstawicieli w Parlamencie Studentów Rzeczypospolitej Polskiej oraz MONSSUNie.

[fblike]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze

  Samorząd WSAP

  Wiadomości z regionu

  RSS Error: A feed could not be found at http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/frontpage. A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.

  Listopad 2017
  P W Ś C P S N
  « Cze    
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  27282930